Mineralno představuje pečlivě vybrané šperky z přírodních minerálů, které přináší radost a pečují o vaše zdraví po generace. Nosit naše šperky přináší jedinečné spojení s přírodou a její léčivou silou, ale také znamenají eleganci a styl. Naše minerály jsou krásné a vyzařuje z nich síla i křehkost zároveň. Je třeba o ně pečovat s láskou - jsou přesně takové, jako my - ženy.
Naše hodnoty

  1. Nabízíme pouze pravé minerály.
  2. Minerály pochází z různých koutů světa, které spojuje úcta k přírodě.
  3. Věříme v kamenné pouto s přírodou.
  4. Navracíme přírodu, její sílu a energii zpátky do vašich životů.
  5. Uctíváme krásu každé lidské duše.

Naše poslání

Uvědomujeme si, jak je těžké se v dnešní době orientovat v pravosti minerálů a to je hlavní důvod, proč Mineralno vzniklo. Nabízíme pouze šperky z pravých kamenů, které nás spojují s tou nejčistší krásou přírody. Pečlivě pro vás vybíráme dodavatele a náramky jsou tak spojením nekompromisní kvality minerálů, řemeslných postupů prověřených časem a historií nerostů, které od pradávna mají známé léčivé účinky. Exotické nerosty a polodrahokamy jsou tudíž od dodavatelů v té nejvyšší možné kvalitě. Šperky Mineralno přináší jedinečné spojení s přírodou a její léčivou silou a energií.

Naše filozofie

Příroda v sobě ukrývá obrovskou léčivou moc a její síla se nachází v každém kousku přírody, která nás obklopuje. Navracíme se k přírodě a základním kořenům - navracíme přírodu, její sílu a energii zpátky do života.  

„Šperky jsou jako dokonalé koření - vždy jen doplní, co už ve vás je“

 Diane Von Furstenberg